آرش منطقی،

طراح و توسعه‌دهنده رابط کاربری

افتتاح بلاگ همراه با قالب شخصی

با سلام
این اولین پستی هست که توی وبلاگم میزارم و دارم خبر افتتاحش رو به شما میدم تا از این به بعد هر از گاهی به این آدرس سر بزنید و نوشته های من رو دنبال کنید. شاید براتون مفید واقع شد.چنانچه مفید نبود خوشحال میشم با نقدی که دارید در این امر بهم کمک کنید.

نکته ای که در راه اندازی این وبلاگ برای من خیلی ارزشمنده اینه که از قالبی استفاده میکنه که طراحیه خودم هست. بهتر بگم، اولین طراحی من از پوسته وردپرس. شاید بگید خیلی ساده هست و اسم این رو نمیشه طراحی گذاشت اما من ایده این طرح ساده و خلوت رو از وبلاگ های دیگه ای گرفتم و کدنویسی پوسته رو هم تا جایی پیش بردم که جواب نیاز های شخصیم رو میده.

و اما درباره وبلاگ. باید بگم که این وبلاگ از وردپرس فارسی استفاده میکنه. من سعی دارم در اینجا مطالبی درباره طراحی و برنامه نویسی وب، تجربیات شخصی، حرف های اجتماعی و اخباری از فعالیت های خودم بنویسم. سطح سواد آنچنانی هم ندارم که بخوام به عنوان یک مرجع نکات آموزشی درباره طراحی وب انتشار بدم، اما سعی میکنم هر آنچه که در این زمینه یاد گرفته و میگیرم که به نظرم میتونه مفید واقع بشه، منتشر کنم.

امیدوارم بتونم هم به جامعه وبلاگ نویس های پارسی خدمت کنم و هم به مخاطبین این جامعه. خوشحال میشم اگر شما به عنوان مخاطب و یا دوست من، نظراتتون رو درباره این وبلاگ، قالبش و مطالبی که به مرور زمان منتشر میشه درج کنید. ممنون میشم اگر مطلبی براتون جالب و مفید واقع شد، با اشتراک اون توی سایت های اجتماعی و پلاس وان کردن در گوگل به من کمک بیشتری کنید. من برای راحتی شما پلاگین های مورد نظر رو در انتهای هر پست گنجانده ام.